Утеплення фасадів мінеральною ватою, пінопластом

Питанням як утеплити будинок задається рано чи пізно будь-який домовласник. У суворих кліматичних умовах, в яких знаходиться велика частина України при постійно зростаючих тарифах на опалення, стає економічно доцільно утеплити свій будинок. Правильно утеплений будинок не буде випускати назовні тепло, яке коштує дорого, і буде втрачатися через стіни, віконні та дверні прорізи, дах, підлогу, фундамент.

Звичайно, як утеплити будинок, вам підкаже професіонал. Адже вартість матеріалів і робіт повинна співвідноситися з результатом, а саме - зниженням витрат на тепло- і електроенергію, яка йде на опалення та кондиціювання будинку.

Спеціаліст, провівши аналіз тепловтрат, вкаже ті вразливі місця в конструкції вашого будинку, які вимагають утеплення в першу чергу. Таким чином, підходячи до питання створення теплого будинку за допомогою професіоналів, ви уникнете великих витрат.

Крім утеплення фасадів мінеральною ватою, пінопластом, сучасними комплексними системами, важливо запобігти втратам тепла через дах і підлогу. Тут також застосовуються певні теплоізоляційні матеріали, вологостійкі, добре утримують тепло, які принесуть затишок у ваш будинок - екструдований пінополістирол, ізолон.

Як утеплити будинок вирішує кожен власник самостійно. Багато хто віддає перевагу зробити це власними руками, покладаючись на свої знання і досвід. Треба сказати, що від того, наскільки якісно будуть утеплений будинок, буде залежати рівень комфортного проживання в ньому.

Помилки в монтажі, поява тріщин між плитами утеплювача, вибір неправильного поєднання матеріалів за паро проникними властивостями - може не тільки не вирішити проблему теплого будинок, але і створити умови для конденсації точки роси в стіні або на її поверхні, що неминуче призведе до утворення грибка і вогкості.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210