Мінеральна вата дозволяє зберігати тепло зсередини будинку

Утеплення цегляних фасадів передує дослідженням поверхні фасаду, оцінюється міцність, рівність поверхні, наявність тріщин. Необхідно попередньо підготувати поверхню будівлі для здійснення утеплення цегляних фасадів.

Утеплення цегляних фасадів фахівці можуть здійснити із застосуванням різних технологій і матеріалів. Найпоширенішим способом є утеплення цегляних фасадів за допомогою матеріалу - мінеральна вата. Фактично це виглядає як укутування фасаду будівлі мінеральними плитами по всій утеплюючій площі. Мінеральна вата дозволяє зберігати тепло зсередини будинку, не випускаючи його назовні, і в той же час не впускаючи холод зовні.

Незважаючи на таку шубу, мінеральна вата - екологічний матеріал, при її використанні будинок дихає, в ньому не заводиться цвіль і грибок.

Утеплення цегляних фасадів можна здійснити і іншими матеріалами. Тут питання ціни залежить і від параметрів об'єкта, і від природно-кліматичних особливостей регіону. Беруть до уваги і тривалість терміну служби матеріалу, ступінь його зношуваності, здатності протистояти агресивно-руйнівним факторам зовнішнього середовища. Крім іншого, при виборі матеріалу для утеплення цегляних фасадів необхідно вибирати пожаростійкість матеріалів.

Крім мінеральної вати утеплення цегляних фасадів можуть здійснювати пінополістиролом товщиною 50 мм. Такий утеплювач зовні покривається спеціальною обробкою або фасадною керамічною плиткою.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210