Роботи з утеплення фасадів котеджів

Утеплення фасадів котеджів має велике значення. У колишні часи утеплення фасадів будівель досягалося через збільшення товщини стін. Сьогодні з'явилися сучасні теплоізоляційні матеріали, які дозволяють провести утеплення фасадів котеджів. Вони мають підвищену морозостійкість, низьку теплопровідність, що скорочує тепловтрати котеджів, дозволяє скорочувати витрати на опалення, кондиціонування, підвищує термін служби стін і всієї конструкції в цілому. Роботи з утеплення фасадів котеджів передує дослідженням котеджу на пошук «містків холоду», які є місцями підвищеної тепловіддачі. Отримані фахівцями тепловізійні знімки показують місця теплових втрат, як правило, в місцях з'єднання елементів конструкцій. Ці місця утеплюють в першу чергу.

Утеплення фасадів котеджів може бути виконано різними способами. Утеплення фасадів котеджів зсередини дозволяє створити умови, при яких стіни не накопичують і не зберігають тепло, однак схильні до промерзання під впливом температурних стрибків. При утепленні фасадів котеджів між теплоізоляційним шаром і внутрішньою стіною виникають конденсаційні водяні пари. Точка роси, виведена за межі стін, які не вберігає стіни від освіти вологи між шаром утеплювача і стіною фасаду, що може привести до виникнення мікроорганізмів грибка і цвілі. В результаті проведення внутрішнього утеплення фасадів котеджів, тепловтрати скорочуються незначно.

Утеплення котеджу, виконане зовні будівлі, дозволяє стінам котеджу зберігати тепло і вберігає їх від перепадів температур.

Завдяки тому, що точка роси, виведена в площину шару ізоляції, виключає можливість утворення конденсату, то фасад котеджу залишається сухим. Найголовніше, що в результаті таких робіт, утеплення фасаду котеджів вирішує важливу задачу - скорочує тепловтрати будівлі.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210