Утеплення з використанням штукатурної обробки

Сьогодні власники власних будинків все частіше замислюються про утеплення своїх жител. Якщо створити комфортні умови з використанням системи опалення, то витрати на обігрів будинку значно збільшуються.

Утеплення фасадів в Івано-Франківську вирішує не тільки питання поліпшення умов проживання в будинку, але і захисту стіни від промерзання і руйнування під дією погодних факторів - дощу, снігу, вітру, ультрафіолетового випромінювання.

Утеплення фасадів виробляють із застосуванням різних систем - мокрого фасаду, вентильованого фасаду, утеплення з обробкою кільцевої кладки.

Найбільш дешевим способом є система утеплення з використанням штукатурної обробки.

Як утеплювач можуть використовувати мінераловатні плити, пінопласт, пінополістирол екструдований.

Мінеральна вата добре тримає тепло, не поширює вогонь при загорянні, проте боїться вогкості і досить висока в ціні. Її частіше застосують для утеплення будинків з дерева, при утепленні соціальних об'єктів, об'єктів багатоповерхового будівництва.

Будинки з піноблоків, цегли можуть бути утеплені пінопластом, який не боїться вологи, має низький коефіцієнт теплопровідності, невисоку ціну. Однак пенополістіроли мають високий клас горючості, їх можна застосовувати в будинках з малоповерхової забудовою.

Утеплення фасадів може проводитися за допомогою напилення поліуретанового шару утеплювача, який заповнює весь простір між стіною і огороджувальної конструкцією, не має швів, завдяки чому виключається появи містків холоду, через які тепло внутрішніх приміщень йде назовні.

Утеплення фасадів варто довірити професіоналам, адже в будь-якій роботі, особливо що вимагає дотримання нормативів і правил, є свої нюанси, кардинальним чином здатні вплинути на якість робіт.

Професійні будівельники підберуть оптимальний вид утеплювача, якісно його змонтують і зроблять фінішну обробку будівлі; грамотно, з урахуванням всіх зовнішніх чинників і техніко-економічних особливостей будівлі, що буде є гарантією її ефективності з підтримки тепла всередині будинку, його довготривалого використання.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210