Різноманітність вибору кольору і фактури зовнішнього фінішного шару

Утеплення фасаду заміського будинку необхідно проводити для економії коштів на обігрів і кондиціонування внутрішніх приміщень, при появі вологості або грибка на стінах будівлі.

Теплотехнічні характеристики матеріалу утеплювача допомагають вирішити поставлені завдання, створюючи комфортні температурні умови; умови по вологості і шумовим показниками.

Зовнішнє утеплення фасаду заміського будинку зберігає внутрішню теплоємність будинку. Застосовувані сучасні системи є повністю паропроникними, що дозволяє підтримувати комфортний рівень вологості у внутрішніх приміщеннях заміського будинку.

Зовнішнє утеплення фасаду заміського будинку знімає навантаження теплових коливань з несучих конструкцій заміського будинку. Це сприяє підвищенню міцності будівельних конструкцій та їх довговічності.

Різноманітність вибору кольору і фактури зовнішнього фінішного шару, завершального утеплення фасаду заміського будинку, дозволяє створити унікальний і красивий будинок, з елементами декору фасаду, в тому числі мозаїкою або фресками.

Утеплення заміського будинку сьогодні здійснюється або на основі натуральних матеріалів, таких як мінеральна вата і її різновидів або штучних матеріалів, типу пінополістиролу.

Технологічний процес складається в підготовці підстави стіни: проведення штукатурних робіт, приклеювання шару утеплювача, його зміцнення, просушування і покриття фінішним шаром. Зайве говорити, що всі роботи повинен виконувати фахівець. Його професійна консультація при виборі матеріалу для утеплення фасаду заміського будинку, до проведення самих робіт будуть гарантією правильного вибору матеріалу, якості робіт, що в підсумку дасть необхідний результат - максимально затишний, комфортний і економний заміський будинок.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210