Встановлення подвійного каркаса

Утеплення фасаду дерев'яного будинку може знадобитися в різних ситуаціях. У разі якщо стіни дерев'яного будинку не справляються з температурними перепадами, не витримують агресивний вплив зовнішніх факторів навколишнього середовища, то необхідно вжити заходів і провести утеплення фасаду дерев'яного будинку.

Утеплення фасаду дерев'яного будинку починається з підготовчої роботи. Необхідно закрити існуючі нефункціональні отвори: законопатити шви, щілини, різні стики. Для цих цілей використовують клоччя, повсть або спеціальні будівельні матеріали, такі як розчин гіпсу і вапна.

Існують різні способи утеплення фасаду дерев'яного будинку. Одним з найпоширеніших способів є встановлення подвійного каркаса. Утеплення фасаду дерев'яного будинку таким способом має на увазі кріплення шару матеріалу утеплювача на стіну, поверх якого будуть виконані декоративні облицювальні роботи. При цьому між утеплювачем і оздоблювальним шаром обов'язково залишають зазор для вентиляції. Така технологія утеплення дозволяє не допустити пароутворення, вогкості і гниття дерева. Часто використовуваним матеріалом для утеплення фасаду дерев'яного будинку служить мінеральна вата. Вона має властивості: паронепроницаемость, міцність, не покривається пліснявою, в ній не заводиться грибок або комахи.

Утеплення фасаду дерев'яного будинку може бути зроблено за допомогою штукатурки. При даній технології використовують армуючі сітки. Цей спосіб утеплення фасаду дерев'яного будинку доступний тільки після усадки будинку.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210