Сучасні роботи, спрямовані на утеплення стін фасаду

Не секрет, що будівництво, як і ремонт можна тільки почати, а закінчити досить складно. І справа не тільки в перфекціонізмі, будинок, як жива істота вимагає постійної уваги і контролю за його станом.

Утеплення стін фасаду потрібно: якщо при будівництві були допущені будь-які упущення, використовували неякісний матеріал, або не грамотно розрахований проект будинку по відношенню до природно-кліматичних особливостей місцевості.

Утеплення стін фасаду, проведене фахівцями, знижує витрати на опалення внутрішніх приміщень; економиться площа внутрішніх приміщень, підвищується герметичність швів фасаду, поліпшується звукоізоляція, підтримується комфортний рівень гігроскопічності приміщення, що не з'являється цвіль і грибок в приміщенні.

Крім перерахованого вище, утеплення стін фасаду, зберігає експлуатаційні характеристики будівлі, що служить його більшій довговічності.

Сучасні роботи, спрямовані на утеплення стін фасаду мають на увазі використання багатошарових систем утеплення, які можна розділити на штукатурні та вентильовані.

Утеплення стін фасаду за допомогою штукатурної системи, що представляє собою теплоизоляційну-декоративну, багатошарову систему, при якій утеплювач закріплюють клейовими розчинами, а також за допомогою механічного кріплення на зовнішній стороні фасаду стіни. Ця конструкція після висихання покривається армованим декоративно-захисним шаром штукатурки. Головною перевагою такого утеплення стін фасаду крім підвищеного ступеня теплоізоляції, є також екологічність використовуваних матеріалів.

Із синтетичних матеріалів при утепленні стін фасаду використовують пінополістирольні плити або екструдований пінополістирол, який легше плит з кам'яної вати, і значно дешевше їх.

Мінеральні плити, на відміну від дешевих синтетичних, є значно меншими горючими якостями, які не плавляться при нагріванні, не виділяють їдкий дим. Вони мають підвищену міцність, хорошими гігроскопічними показниками.

Утеплення стін фасаду також здійснюється з використанням жорстких мінераловатних плит з базальту.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210