Утеплювачі на основі мінеральної вати

Утеплення стін каркасного будинку безпосередньо визначає комфортність проживання в ньому.

Варіантів матеріалу для утеплення стін каркасного будинку існує чимало. Кожен має свої плюси і мінуси.

Раніше утеплення стін каркасного будинку проводилося з використанням таких утеплювачів, як деревна тирса, керамзит, скловата, шлаки. Сучасні утеплювальні матеріали більш зручні в монтажі, екологічні та пожежостійкість.

Утеплювачі на основі мінеральної вати відрізняються підвищеними теплоізоляційними властивостями, здатністю до шумопоглинання.

Плити мінеральної вати - це екологічно чистий матеріал, стійкий до вологи, що володіє хорошими пожежостійкими характеристиками. Їх легко монтувати. Випускають мінеральну вату у вигляді плит або рулону.

Утеплення стін каркасного будинку екструдованим пінополістиролом - це використання плит з низькою теплопровідністю.

Пінополістирол здатний виступати конструктивним елементом і нести певні навантаження. Завдяки спеціальним добавкам, його важко підпалити, він має здатність до самозагасання.

Утеплення стін каркасного будинку за допомогою матеріалів на основі скловати також поширене. Цей матеріал має більшу пружністю і міцністю, у порівнянні з мінеральною ватою, має кращі характеристики по вібростійкості.

Утеплення стін каркасного будинку обумовлено здатністю цього матеріалу - навіть при зволоженні в обсязі 20% ековата не втрачає своїх теплоізоляційних властивостей, при її застосуванні не треба прокладати шар пароізоляції. Ековата важко запалюється, має мінімальну теплопровідність, високу шумопоглинання.

Порівнюючи найпоширеніші теплоізоляційні матеріали, видно наступне - мінеральна вата має високу ступінь паропроникності, але водночас дуже високий ступінь гігроскопічності, тобто вбирає в себе вологу.

Пінопласт володіє низьким ступенем паропроникності, але в той же час менш гігроскопічний.

Технологія будівництва ставить завдання мінімізації накопичення пара всередині приміщення, що вимагає проводити утеплення стін каркасного будинку з використанням паропроницаемого матеріалу, і, одночасно матеріал не повинен намокати, тобто бути не гігроскопічним.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210