Утеплення будинку за допомогою пінопласту

Утеплення будинку з піноблоків, як вважають фахівці, потрібно у виняткових випадках, оскільки матеріал пінобетон підтримує внутрішній клімат приміщення на комфортному рівні. Однак з огляду на, що товщина стін різниться від хати до хати, якість збору коробки також, найчастіше, відрізняється від ідеальної. Саме тому утеплення будинку з піноблоків можна здійснити за допомогою пінопласту.

Утеплення будинку з піноблоків має здійснюватися відповідно до вимог СНіП. Попередньо стіни отшпатлевиваются за допомогою клею, покриваються сіткою і шаром фарби.

Утеплення будинку з піноблоків проводять тільки зовні, оскільки при внутрішньому утепленні зовнішні стіни промерзають, що викликає конденсацію вологи і згодом утворення цвілі. Крім цього матеріал будинку, піддаючись частим циклам заморожування-розморожування-заморожування, передчасно руйнується і виробляє ресурс морозостійкості за кілька років. Утеплення будинку з піноблоків по зовнішньої технології дозволяє додатково вирішити завдання захисту поверхні стін від впливу на них несприятливих чинників навколишнього середовища.

Утеплення будинку з піноблоків здійснюється за допомогою різних теплоізоляційних матеріалів: мінеральної вати, пінополістиролу. Кожен матеріал має свої переваги і недоліки.

Утеплення будинку з піноблоків вимагає правильного вибору форми цього утеплювача - в формі плити, інакше він буде зсуватися. Цей матеріал більш екологічно чистий, на відміну від пінополістиролу, негорючий.

Утеплення будинку з піноблоків мінеральною ватою можливо зробити якісно, якщо вибрати жорсткі плити і прокласти між ними і стіною пароізоляцію.

При утепленні будинку з піноблоків актуальним стає питання якої товщини утеплювач вибрати.

Товщина буде залежати від кліматичної зони, в якій знаходиться будинок. Товщину обчислюють розрахунковим шляхом, враховуючи марку і товщину пінобетону. Оскільки пінобетон сам є утеплювачем, при виборі теплоізоляційного матеріалу в розрахунку необхідно враховувати паропрозрачность передбачуваних шарів, оскільки їх неправильне поєднання може призвести до небажаних наслідків для будинку.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210