Утеплення несучої конструкції фасаду будівлі

Теплоізоляція фасадів будівель може проводитися двома способами. Кожна з існуючих технологій має як плюси, так і мінуси.

Теплоізоляція фасадів будівель, що проводиться всередині будівлі, має ряд переваг. По-перше, її можна проводити в будь-який сезон, незалежно від снігопадів, дощів і інших змін погоди. По-друге, теплоізоляція фасадів будівель зсередини - це порівняно простий тип робіт, які можна провести за досить демократичними цінами.

Теплоізоляція фасадів будівель зовнішнім способом також має свої переваги. По-перше, відсутня необхідність звільняти приміщення всередині будинку для проведення монтажних робіт. Теплоізоляція фасадів будівель зовнішнім способом, утеплення несучої конструкції фасаду будівлі зупиняє вихід вологи і конденсату з внутрішніх приміщень, таким чином, не утворюються містки холоду. Проведення утеплення фасаду будівлі оновлює будинок, сприяє його естетичному перетворенню, а також підвищенню його ринкової вартості.

Теплоізоляція фасадів будівлі може проводитися також різними способами. Існують «мокрий» і «сухий» способи проведення утеплення фасаду будівлі.

Пристрій мокрого фасаду передбачає використання води та штукатурні роботи; сухий - теплоізоляція фасадів будівлі виконується за допомогою установки вентильованих систем утеплення.

Перевагами «мокрою» технології є можливість проведення утеплення поверхні фасаду будівлі, вибудуваного практично з будь-якого матеріалу, будь то кам'яна, цегляна, брущата, фанерна поверхні. Крім того, за допомогою використання утеплювача різної товщини можна вирівняти нерівність будь-якій поверхні.

Сухий спосіб теплоізоляції фасадів будівлі служить також для облицювання фасаду, будівля просто перетворюється, набуває вигляду нового. Крім того декоративні екрани, які використовуються при таких роботах можуть бути виконані з різних матеріалів: металу, алюмінію, азбесту, скла, керамограніта, що дозволяє варіювати вартість робіт.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210