Чим ми не рекомендуємо утеплювати фасад будинку

На підставі нашого багаторічного досвіду в якості виробника фасадних робіт, ми розповімо про те, які способи утеплення фасаду будинку сьогодні найактуальніші. На додаток до нашого досвіду, ми не можемо не згадати і про розробників-виробниках систем мокрого типу, без яких в принципі, не було б зараз можливості використовувати створену ними технологію фасадних систем.

Чим ми не рекомендуємо утеплювати фасад будинку!!! Це важливо!!!

Для кожного окремого будинку і індивідуального проекту, розробниками-виробниками систем теплоізоляції мокрого типу були створені свої способи утеплення фасаду будинку, але перш ніж розглядати їх, важливо знати і розуміти - в чому сенс теплоізоляції будинку і в яких випадках її необхідно виробляти.

На першому місці завжди знаходиться раціональний бюджет, який працює за формулою: сума грошових коштів, витрачена при утепленні і обробці фасаду будь-якого будинку або будівлі повинна окупитися в найближчі кілька років, за рахунок значної економії у витратах на опаленні всіх внутрішніх приміщень. Іншими словами, необхідно отримати такий фасад, який в деякій мірі буде працювати на Вас.

Як створити такий фасад, який буде не тільки економити Ваш бюджет, але і створить в будинку комфортну і затишну середу для проживання і в доповненні - додасть індивідуальний і неповторний образ?!

На початку, необхідно знати, які найефективніші способи утеплення фасаду будинку. З основних способів можна виділити, мабуть, всього 2 варіанти - найактуальніші на сьогоднішній день і мають офіційні Технічні свідоцтва, що дають дозволу для виробництва монтажу систем на фасадах будівель:

Мінеральна вата є негорючим матеріалом, не схильна до гниття, не боїться комах і гризунів, а також володіє чудовими паропроникними і звукоізоляційні властивості. Екологічно чистий продукт, не виділяє парів формальдегіду, довговічний.

Фасадний пінополістирол (ПСБС 25Ф) паропроніцаєм, не представляє загрози для будівель в пожежному відношенні, тому що є самозатухаючим матеріалом (клас горючості «Г1»), не токсичний, довговічний матеріал. Так само не схильний до утворення грибків і плісняви, не викликає інтерес у гризунів. На відміну від мінеральної вати має меншу вагу і більш низьку вартість, порядку в 2 рази.

Екструдований пінополістирол

Багато клієнтів, звертаючись до нас за допомогою в утепленні фасаду будинку, часто ставлять стандартне запитання: -можна утеплити фасад будинку екструдованим пінополістиролом (Піноплекс, прімаплекс, техноплекс і т.д.)?! На що, ми завжди даємо у відповідь такий же стандартний відповідь: НІ, утеплення фасаду екструдованим пінополістиролом технологією НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО! На сьогоднішній день, ще немає жодної офіційної системи утеплення фасаду будинку, в якій в якості утеплювача застосовувався даний вид теплоізоляції.

Екструдований пінополістирол застосовується виключно в утепленні цокольній частині будинку.

Незважаючи на те, що екструзія володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями, основним її недоліком є відсутність такої особливості як - паропроникність. Таким чином, ті люди, які все ж зважилися утеплити свій будинок цим утеплювачем, створюють свого роду «парник» або «термос», тому що в цьому випадку, волога, яка прагне вийти назовні з приміщень через стіни і утеплювач, залишається всередині будівлі і в самих стінах, тим самим утворюючи цвіль, грибок і підвищену вологість.

У разі, якщо будинок все ж утеплили екструзією, власники будуть змушені «наступити на одні й ті ж граблі» - обладнати будинок більш потужною системою кондиціонування і вентиляції. При цьому, вартість цього утеплювача близька до вартості мінеральної вати!

Коротко про технологію:

Монтаж утеплювача роблять за допомогою клейового мінерального складу з наступною додатковою фіксацією на тарілчасті дюбеля. У разі, коли необхідно утеплення дерев'яних стін або каркасного будинку з USB панелей - додаткову фіксацію виробляють на довгі саморізи (рондолли) з широкими капелюшками.

В процесі монтажу утеплювача, діючи за спеціальною технологією, старт системи ми завжди починаємо від цокольній частині будинку йдучи знизу-вгору (замикаючи весь контур будівлі). Для максимального ефекту, завжди утеплюємо віконні та дверні укоси і підводимо утеплювач строго герметично під покрівельний звис, за умови, що підшитий покрівлі при цьому ще не зашитий. Так само, дуже важливо, щоб цоколь будинку теж був утеплений.

Наступним нашим кроком є пристрій армуючого шару - це сукупність армирующего складу, товщиною 4 мм з стеклотканевой сіткою всередині шару. Дане поєднання матеріалів дає міцну і надійну захист від мікротріщин і від пошкоджень, які можуть бути отримані в результаті різних механічних зовнішніх впливів.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210