Вентильовані фасади, вініловий і металевий сайдинг

Оздоблення та утеплення стін йдуть рука об руку. Не можна приступати до обробки будівлі, якщо існує проблема теплоізоляції внутрішніх приміщень. Не можна вибирати утеплювач не плануючи витрати на обробку фасаду.

Оздоблення та утеплення фасаду може бути виконана різними способами і матеріалами. Що підійде саме вашому будинку допоможе вирішити професіонал. Він врахує зовнішні чинники, характеристики будинку. І, взявши до уваги фінансовий аспект, підбере найбільш оптимальний варіант обробки і утеплення фасаду.

Для оздоблення фасаду будівлі можуть використовувати вентильовані фасади, вініловий і металевий сайдинг, різні види плиток, древеснокомпозітние панелі, касетну облицювання.

Утеплення фасаду здійснюється для підвищення комфорту теплового режиму в будинку, для зниження витрат на кондиціонування і опалення.

Утеплення фасаду ставить завдання не тільки утеплити будинок, але і вибрати сучасний екологічно чистий матеріал, що володіє характеристиками пожаропрочность, паро- та влагопроницаемости.

Утеплювач повинен володіти характеристиками, що захищають від проникнення бактерій, грибків і інші мікроорганізмів всередину матеріалу і стін. Утеплення фасаду повинно бути виконано якісно, щоб утеплювач не руйнувався, що не відшаровувався, не створювалися «містки холоду» - місця втрати тепла, бути хімічно нейтральним і екологічно безпечним.

Оздоблення та утеплення фасаду служать одній меті - підвищення комфорту проживання в будинку, вирішуючи побічні завдання - естетичної привабливості та економічної доцільності.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210