Зовнішня обробка фасадів штукатуркою

Зовнішнє оздоблення фасадів є важливим і відповідальним етапом ремонту або будівництва будинку. Від якості матеріалів і виконання роботи, технології проведення робіт залежать, в кінцевому рахунку, комфортність умов проживання, експлуатаційні характеристики будинку, термін його експлуатації.

Зовнішнє оздоблення фасадів сьогодні може бути виконана різними способами. Вартість кожного виду, як і достоїнства і недоліки може визначити фахівець для конкретного будівельного об'єкту.

Зовнішнє оздоблення фасадів включає наступні види:

  • зовнішня обробка фасадів штукатуркою, а також фарбувальні роботи.
  • зовнішня обробка фасадів керамічної і клінкерної плиткою; клінкерною і звичайною цеглою.

Зовнішнє оздоблення фасадів керамічною плиткою - це поширений, перевірений часом спосіб. Як облицювальний матеріал використовують керамограніт і клінкер. Керамограніт - це гранітний камінь, створений синтетичним способом.

Клінкерна плитка зручна тим, що не вимагає особливого догляду. А кількість і різноманітність кольорів представлено на ринку безліч. Цей матеріал відрізняється високою вогнестійкістю, міцністю, низькими показниками водопоглинання, високою морозостійкістю. Схожі характеристики є і у облицювальної цегли.

  • зовнішня обробка фасадів натуральним каменем, достоїнствами якого є різноманітність фактур і квітів, довговічність і надійність, стійкість до впливу чинників навколишнього середовища;
  • зовнішня обробка фасадів за допомогою навісних вентильованих фасадів;
  • зовнішня обробка фасадів сайдингом або вінілової вагонкою - імітують дощату обшивку. Переваги даного виду обробки в тому, що його можна наносити на різні поверхні: дерево, цегла, бетонні блоки. Сайдинг - екологічний матеріал, довговічний, витримує несприятливі умови навколишнього середовища;
  • облицювання стіновими панелями. Поліпропіленові або склопластикові панелі імітують натуральні оздоблювальні матеріали, зручні для монтажу, володіють високими експлуатаційними характеристиками.

Контакти

Телефони:
(098) 421-93-66
(095) 687-43-44

email: 0984219366@ukr.net

Адрес: м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210